http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
    En son konular
    » Esselamu Aleykum
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
    Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
    BİR HADİS
    NAMAZ VAKİTLERİ
    0537 927 27 45

Paylaş

Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir?

YazarMesaj
    sefanur

Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Empty
    MesajKonu: Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir?   Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir? Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 9:45 pm

Efendimiz(a.s) birgün sahabe efendilerimizle otururken

-"ben kardeşlerimi özledim"diye buyururlar.

sahabe efendilerimiz de:

-"ya resulallah biz senin kardeşlerin degilmiyiz" diye buyururlar?efendimizde:

-siz benim ashabımsınız benim zamanıma yetişip beni görenlersiniz,benim kardeşlerim onlardır ki; onlar ahir zamanda yaşarlar beni görmedikleri halde bana inanırlar benim sünnet-i seniyyemin unutulduğu bir zamanda yaşayanlardır.işte bu zamanda benim bir sünneti seniyyemi yerine getirene 100 şehit sevabı verilir............

güllerin efendisine kardeş olabilmek duasıyla selamunaleyküm
    Kullanıcı profilini gör

Güllerin efendisinin kardeşleri kimdir?
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » beşiktaşın 'ilk'leri