http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

HİZMET NİMETTİR...

4 posters
YazarMesaj
edeplazım

edeplazım

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 10:49 pm

Biz bu siteye yeni katıldık.Doğrusu 'siteye' deyip geçmek istemiyorum Maşcc kitap gibi ve çok güzel, HİMMETLİ ( Razz ) bir site olmuş.çoook sevdim bu siteyi.Sevmemin enbüyük sebeplerinden biride tam menzile ziyarete gideceğim gün arabanın kalkmasına saatler kalmış elim ayağım birbirine dolanmışken
Gavsımla ilgili bişeylere bakıyım dedim.Hamd olsun karşımıza bu site çıktı.ismide cezbetti zaten menzilde hizmete kalıcaktım nasip olmadı.işte böyle.Mevla hepinizden razı olsun.Yar ve yardımcınız olsun inş.Selametle... Allah Razı Olsun

En son edeplazım tarafından Salı Şub. 09, 2010 10:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Muhabbet olsun...)
hasret

hasret

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: Geri: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 8:48 pm

kurban cc c.c razı olsun bu siteyi tavsiye ettiğin için harika bir site babanın himmeti olmuş belli I love you sitenin neredeyse bütün yazılarını okudum rabbim bunlardan ders alıp amel etmeyi nasip etsin cümlemize bu arada sana çok sevineceğin bir haber vereyim inş. temmuz ayında bize hizmet çıktı haneyi saadete çağırdılar babanın evini temizleyeceğiz inş. nasip olurda gelirsin layık olmadığımız halde hamd olsun rabbime bunun şükrü asla verilmez himmetle yaparız inş. duayla...himmet olsun
edeplazım

edeplazım

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: Geri: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 10:52 pm

hasretli temmuzda hizmet var biliyoz ne diye nisbet yapıyon Crying or Very sad yazık değilmi bana...neyse nasbimizde ne varsa razıyız hamd olsun inş. bu yola gönül verenlerin hepsinin muradı olurda tez zamanda mübareğin yanında bulur kendini tüm hasretliler cc yar ve yardımcımız olsun inş.selametle...
hasret

hasret

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: Geri: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 4:38 pm

kurban ne nisbeti beraber gidecez inşcc dua ve himmetin önüne ne geçebilir ki biz yeterki istemesini bilelim gönülden isteyelim baba çağırır gideriz inş.duayla...
abbdullah

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: Geri: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 5:41 pm

eğer b,ilselerdi diyor gavsımız hizmetin nimetliğinin hizmet için tozun içinden çıkmazlardı sofiler diyor.Rabbim Saadatlardan ayırmasın inşcc...
Admin
Admin
Admin
Admin

HİZMET NİMETTİR... Empty
MesajKonu: Geri: HİZMET NİMETTİR...   HİZMET NİMETTİR... Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 3:08 pm

[b]Hey maaşcc ya kurban ben sitenin sahibiyim ama ben çekileyim aranızdan sofi Maaşcc bu ne muhabbet.Bide Sofi eğer vesile olabiliyorsak birşeylere ne mutlu.Allah cc bizleri sadatlardan ayırmasın[/b]

HİZMET NİMETTİR...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hizmet edene hizmet edilir Çünkü Hizmet Nimettir..GAVSİ SANİ (ks)
» hizmet ve edep
» fırında hizmet