http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

SEN BANA AŞIK MISIN

4 posters
YazarMesaj
edep ya hu

SEN BANA AŞIK MISIN Empty
MesajKonu: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 1:51 am

Birgün Adana'lı sofimiz menzile gider.gavsımıza gönülden bağlıdır.hep gavsımızla olmak ister. onun haliyle hallenir.bu sofimiz menzile gittiği bir gün gavsımızın arkasında namaz kılar inş.içindeki ALLAH VE GAVS aşkıyla gavsımız daha besmele çekerken öyle bir cezbeye tutulur ki sormayın. konuşsa namazı bozulacak cezbe geçmek bilmez.artık dayanamaz hale gelir.son oturuşta kafasını yerlere vuruyor.yavaş yavaş cezbe geçer. namaz biter inş.gavsımız sofimizin halinin farkındadır.namazdan sonra seslenir sofimize.(gavsımız kürtçe şivesiyle seslenir)""hele vara edeneli sofi""sofi hemen önünde diz çöker. gavsımız kürtçe bişiler söyler ve tebessüm eder.tabi sofimiz anlamaz o da tebessümle yetinir.hemen bi vekil abimizi bulur ve tercüme ettirir."kurban gavsım ne buyurdu bana?"vekil abimiz:"adanalı sofi sen bana aşıkmısın ki başını yerlere vuruyorsun"bunu duyan sofimizin içindeki aşk daha da alevlenir.şimdi bu sofimiz der ki;"evet seydamm ben sana aşığım kurbanım.benim gönlümde kalbimde sende.insan kalbinin sahibine aşık olmaz mı kurbanım"
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 4:51 pm

Allah Razı Olsun Kurban
edep ya hu

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:18 pm

cc cümlesinmden razı olsun inşcc kurbanım
edep ya hu

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 10:06 pm

kurbanlar bu arada burdaki aşktan gaye cc aşkıdır inş. lütfen yalnış anlaşılmasın.
okyanus

okyanus

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 11:25 am

RABBİM BİZLERE DE NASİP ETSİN BÖYLE HALLER İNŞAALLAH...
edep ya hu

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 11:30 am

amin inşalah kurbanımm. cc a şükürler olsun ki bu kapıdayız rabbim bizleri bu kapıya münkir eyleme. aminn ecmain.
Halise

Halise

MesajKonu: Geri: SEN BANA AŞIK MISIN   SEN BANA AŞIK MISIN Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 8:24 pm

ELHAMDÜLİLLAH

SEN BANA AŞIK MISIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SOFİLERİMDEN RAZI MISIN?
» Hasan Dursun - Hazır mısın