http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
    En son konular
    » Esselamu Aleykum
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
    Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
    BİR HADİS
    NAMAZ VAKİTLERİ
    0537 927 27 45

Dua ette şehit olayım..

YazarMesaj
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Dua ette şehit olayım.. Empty
    MesajKonu: Dua ette şehit olayım..   Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:30 pm

Görev yaptığım yerde,sofi olarak iki kişiydik.aynı yerde sosyalist olduğunu iddia eden bir arkadaş vardı.bazen tasavvuftan konuşurduk,o kabul etmezdi..bize kızardı amayüzümüze karşı bişey demezdi (herkesin fikrine saygımız vardır sloganı yüzünden)bize epey sıkıntı verirdi..diğer sofi,"ya ben bunu öldürsem,günah olurmu diye de sormuştu.bende..sen dua ette sofi olsun..ondan kurtulalım diye konuşmuştuk.Sonra hepimiz ayrı yerlere dağılıp,orda görevlerimize devam ettik.aradan seneler geçti,birgün mesaiden sonra hatme için çay ocağına gittim.odaya girmek için kapıyı açayım derken,kapı açıldı ve abdest almak için dışarı biri çıktı..gerçekten şok olmuştum,çünkü içerden çıkan bizim sosyalist takılan arkadaştı..nasıl sevindiğimi anlatmam mümkün değil.."eh..dedim..şimdi seni yaktım..elime düştün"..döndü içtenlikle gülerek..beni sen yakamazsın..benim sultanım var demesinmi..muhabbetten onu ısırabilirdim..görev yerlerimiz aynı olduğu için artık hergün beraberdik.nasıl olduda bu kapıyı buldun diye sordum..oda şöyle anlatmıştı"berat gecesinde sabaha kadar 100 rekat namaz kıldım..sonra dua ettiğinde kabul oluyor demişlerdi..bende namazdan sonra dua edip..Ya rabbi eğer bu dünyada senin dostların varsa ne olur beni onlarla karşılaştır,benide onların arasına al..dedim.işte şimdi burdayım..gerisini boşver dedi..daha sonraki günlerde konuşurken diyorduki.."ya abi..ben çok günahkarım..sadatın sofilerine çok sıkıntı verdim..benim tek kurtuluşum ancak şehit olmak..dua ette şehit olayım.."bende ona.."kolaymı be şehit olmak..ALLAH herkese nasip edermi..keşke olabilsek..demiştim...Sonra herkesin bildiği 17 ağustos depremi oldu..ve oda enkazdan şehit olarak çıkarılan kardeşlerimizin arasındaydı..ALLAH isteğini kabul etmişti..müsaitseniz onun için ve diğer şehit kardeşlerimiz için bir fatiha okuyabilirmisiniz..
    oflu
    Misafir

Dua ette şehit olayım.. Empty
    MesajKonu: Geri: Dua ette şehit olayım..   Dua ette şehit olayım.. Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 2:56 pm

Allah rahmet eyleisn inşcc, mekanı cennet olsun,bizlerede nasip olsun inşcc.

Dua ette şehit olayım..
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Ğavsıma Kurban olayım Aç bırakmadılar elhamdülillah