http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

Ramazan ayının hürmetine yapılan dua

2 posters
YazarMesaj
sefanur

Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Empty
MesajKonu: Ramazan ayının hürmetine yapılan dua   Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:28 pm

Yarabbi!!!bu ayin yüzü suyu hürmetine ellerimi semaya deyil sana actim...Su oruclu agzimla yaptigim duayi ve orucumu kabul eyle...

Yarabbi!!!!Bu ayin yüzü suyu hürmetine yapilan ibadetleri ve okunan cüzleri kabul eyle...Yarabbi!!!Bu ayin yüzü suyu hürmetine nefsimi terbiye edenlerden eyle..Yaptigim ameller sirf senin rizani kazanmak icin yaptimsa kabul eyle..Sayet niyetimde bir riya varsa hepsini yüzüme vur........Yarabbi!!!!bu ayin yüzü suyu hürmetine hakikatleri gercekleri Kur´´an ayetlerini bilmeyenlere bildir...Göremeyenlere göster ibadet edemiyenler etmeyenleri ibadet ettir .Bu ayin yüzü suyu hürmetine borclulara borclarini eda etmeyi..Hasta kullarina sifa dertlilere deva...Evlat isteyenleri hayirli evlat yuva kuracak olanlara hayirli esler ,hayirli bir yuva kurmayi nasip eyle...Yarabbi!!!!bizler garibiz sen bize aci su islamin garip kaldigi ´zamanda sesimizi cikartamadigimiz zamanda kimseye bir ilim ögretemedigimiz zamanda ,evlatlarimiz dahil senin ilmini ögretmekten aciziz.....Yarabbbi!!!Bizi sorumlu tutma merhamet eyle...Halimizi görüyorsun kimseyi söz dinletemiyor kimse kulak vermiyor Ayetlerine.....Yarabbi!!Medet ver merhamet eyle aci halimize kalpleri ceviren sen´´sin cevirecek olan yine Sen´´sin...Hic kimseye söz dinletemiyor kimseye konusamiyor .....Yarabbi!!Mahserde beni sorumlu suclu tutma..Evladim kardeslerim ablalarim cevrem akrabalarim yakama yapisip bize birsey ögretmedi haberimiz yoktu,kendi basina amel ediyor ilim ögreniyordu deddirtme Yarabb!!!Kimseden beni sorumlu tutma Yarabbb!!!!

Kimseye sesimi duyurtamadim kimseyi sözümü geciremedim sen sahit ol Yarabbb!!Sahidim sen ol Yarabbb!!ben basarisiz aciz günahkar kendi nefsini terbiye edemeyen bir kulum verdiklerine razi gelemeyen bir kulunum..Kul olarak kabul edersen beni..Yarabbi!!Bu mübarek ramazan hürmetine kulun olarak kabul eyle...Günahlarimi suclarimi bagisla beni sevdiklerinin arasina kat..Benide huzuruna kabul eyle Yarabbb!!Ey yüce efendim böyle bir ayin icinde kadir gecesini verdin bizlere..O günün hürmetine su günahlara bogulmus sirf rizani kazanmak icin ugrasan garip kendi halinde olan kulunu bagisla...Bana iyilik güzellik ver Yarabbbi!!!Benide mümin kullarinin arasina al Yarabb!!Aci halime bizlere aci Allah´´im..Günahlara bogulmus ramazan dan haberi olmayan kullarina orucu hatirlat...Bu aylarda örtünmeyen kullarini örtülere büründür Yarabbb!!evlatlarimizi sevdiklerimizi akrabalarimizi sen cehennem atesinden koru..Bizlerin son nefesinde iman nasip eyle...Bizleri Alimlerin izinden gidenlerden eyle....Kabrimizi genistlet darda kalmis kullarina genislik ver düsmanlarimizi bize güldürme kurduklari tuzaklari baslarina gecir Yarabb!!Son nefesimizde Kur´´an ve imanla göcmeyi nasip et...Tüm Ümmed´´i Muhammed´´in istegi dilegi hakkinda hayirli ne ise onu nasip eyle...Bu ayda yapilan dualari hayirli dualari kabul eyle Allah´´im...
Umeyr Arslan

Umeyr Arslan

Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Empty
MesajKonu: Geri: Ramazan ayının hürmetine yapılan dua   Ramazan ayının  hürmetine yapılan dua Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:50 am

AMİN AMİN AMİN emeğine sağlık kurbanım en güzele emenat ol Allah Razı Olsun

Ramazan ayının hürmetine yapılan dua
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadir Gecesi İçin Yapılan Dua
» çocuklar ve ramazan
» sofi ramazan (almanydaki sohbeti)