http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz?

2 posters
YazarMesaj
sefanur

Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Empty
MesajKonu: Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz?   Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 5:47 pm

Gün geceye karışırken kızıllığın koynunda,ben yine yalnız kalabalığın arasında.Bir bebeğim vardı birde ben......Yok artık bebeğim kaldım yine ben.Kararmaya başladıkça gün,koyulaşıyor beynimdeki noktalar.YARAB! sen nelere kadirsin,aldıysan bu tatlı üç aylık canı ne diyem verende sen alanda sen.Tattırdınya üç aylıkta olsa HAMDOLSUN sana.Yüreğim daralıyor neden? DUA etmem için bir kapımı açmaya çalışıyorsun? bunun içinmidirki içimdeki sıkıntı.Ama dua etmek istemiyorum,sadece sessiz sessiz gizlice gözyaşı akıtmak istiyorum.
Artık hıçkırarak ağlamak bile gelmiyor içimden,sadece gözyaşı akmalı yüreğimden.

Sanadır gözyaşlarım aslında RABBİM yavruma değil.Senin gücün,merhametin ve bizlerin acizliği....

Nasılda yıkılıveriyoruz,ufacık bir şeyden.Ya sen.....Ya sen RABBİM cihanla uğraşıyon ama yinede yinede yinede AFFEDİCİSİN. HAK..YARAB...Niye el açıp sana yalvarmak gelmiyor bu akşam içimden.Yüreğim niye sadece ağlıyor,budamı bir DUA şekli.

ALLAH'ım sana yakınım,can damarımda hissediyorum. Bak!!!kalbim
ALLAH diye atıyor,gözlerimdeki yaş yatağıma dökülürken,secdeye iner gibi sıcacık ne kadar masum.Nefes alışlarım,zikir sanki ,soluğum buhar oluyor rükudan doğrulur gibi.YARAB .....YARAB......YARAB....
Cennetinde eğer nasip olcaksa? Önce nur Cemalini sonra yavrumu görmeyi nasip et.Affet ALLAH'ım bu aciz ve günahkar biçare kulunu.
SELAMETLE..
gül_23

gül_23

Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz?   Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz? Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 2:13 pm

Affet ALLAH'ım bu aciz ve günahkar biçare kulunu
amin amin amin

Sizce Nasıl Dua Etmeliyiz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni nasıl seviyorsun?
» Nasıl Olalım Kaz Bekçiliği Yapıyoruz
» Mü'minin mü'mine en iyi duası nasıl olmalıdır?