http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Esselamu Aleykum
edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
edebin böylesi Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
edebin böylesi Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
edebin böylesi Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
edebin böylesi Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
edebin böylesi Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
edebin böylesi Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
edebin böylesi Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
edebin böylesi Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
edebin böylesi Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
edebin böylesi Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
edebin böylesi Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
edebin böylesi Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

edebin böylesi

4 posters
YazarMesaj
edep ya hu

edebin böylesi Empty
MesajKonu: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 1:01 am

Allah'ın izniyle nasip oldu tövbe aldık inş.ama hiç mürşidimizi de görmemiştim.vakıfta sürekli diyorlar ki kafile tarihleri belli oldu.gidecekler ismini yazdırsın. benim gönlüm buruk tabi.etraftaki ler başta ailemde kimse bilmiyor mürşid nedir mürşidden maksad nedir bilinmiyor. gönlüm suskun beni gönderen olmaz ki dedim kendi kendime. vekilimize beni tanıttılar. dedi ki gel menzilede gidelim seninle . dedim eşim göndermez ki. yok dedi öyle deme kalpten iste dua et dedi ccım senin dostuna gitmek onu görmek istiyorum nasip et ccım de dedi.rabbimin izniyle gavsım öyle bir himmet etti ki anlatamam. o gece hz rabia yı izliyorum.içimdeki hasretle hem ağlıyorum hem izliyorum.sonra namaz kıldım inş.kıldım ama gözümdeki yaşlar dinmek bilmedi. film bitmeden eşimde işten geldi normalde seyretmez öyle filmleri falan. dedim ki değiştirme hz rabia var. sesini çıkarmadi izledi benimle. ben hala ağlıyorum demiyor da neden ağlıyorsun.öyle bir an olduki kendimi eşimin ayaklarına kapanmış buldum. cc rızası için beni de gönder dedim. dedi nereye,dedim adıyamana menzile,bende istiyorum.seni ailene göndermiycem de razıyım dedim ama ne olur gönder beni,senden parada istemiyorum ben yüzüklerimi satar giderim yalvarıyorum sana dedim :)gavsımın himmeti işte tamam dedi.o büyük gün geldi.menzil yolu uzadıkça uzadı.vardık elhamdülillah.akşam namazından sonra gavsımı sadece bi anda geçerken görebilmek nasip oldu.diğerlerinde göremedik sadece yatsıdan sonra adapları yapıp sabah namazına erkenden kalktık. koşarak gittim gavsımı görücem ya inş.bir kalabalık ki sormayın mahşer yeri sanki.bi kaç sıra arkadada olsa hemen oturdum rabıta yapıyorum kalbim yerinden çıkacak gibi.bütün saflar beş dk içinde doldu. bir sessizlik çöktü her yerde.sadece o mübarek elleriyle kapının kilidini açış sesi aklımda şık şık sanki bir ay doğdu kapıda attığı her adım edep duruşu yürüyüşü bakışı anlatılacak gibi değil. bütün herkesin dilinde" la ilahe illallah muhammeden resulullah"
yoluna kurban

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 1:10 am

bende pek yeni olmasamda yeni sofi sayılırım bende cok istyorum ama olmayınca olmuyor umarım mübarek bir gün çağırır...
okyanus

okyanus

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 9:08 pm

ELHAMDÜLİLLAH... BENDE AYNI DURUMDAYIM SOFİ BENİM NİŞANLIM SOFİ AMA AİLEM BİLMİYO SOFİ OLDUĞUMU. BENDE ÇOK İSTİYORUM AMA ANCAK EVLENİNCE NASİP OLCAK SANIRIM... BENDE SENİN GİBİ GECELERCE AĞLADIM HALA AKLIMA GELDİKÇE DE AĞLIYORUM GİDEMİYORUM DİYE... RABBİM BÜYÜK DEMEKKİ VAKTİ SAATİ DOLMAMIŞ....
yoluna kurban

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:33 pm

katılıyorum sana kurban benim ailemde sofi degil annem bilior ama babam bilmiyor e haliylede anlamıyorlar bende cok ağladım ama bir türlü çağırılmadım cc yardımcımız olsun HİMMET GAVS- SANİ
Halise

Halise

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 10:01 pm

sofiler Rabbim sizede gitmeyi nasip etsin inşcc kalben isteyin ne olursa olsun rabbim nasip ediyor sadatlar himmet ediyor. Benim ailemde sofi değildi elhamdülillah hepsi sofi oldu. Kalben isteyin Sadatlar himmet ediyor. Babam beni göndermek istemiyordu hep son anda gittim çok şükür şimdi alıştı artık oda tövbe aldı gitmek istiyor rabbım kalplarini yumuşatıyor. Rabbim gidemeyenlere gitmeyi Nasip etsin inşcc kurbanlar
yoluna kurban

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 1:24 pm

amin inşcc Allah Razı Olsun
edep ya hu

edebin böylesi Empty
MesajKonu: Geri: edebin böylesi   edebin böylesi Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 10:43 pm

cc cümlesinden razı olsun inşcc kurbanlar.

edebin böylesi
1 sayfadaki 1 sayfası