http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!

YazarMesaj
edep ya hu

YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Empty
MesajKonu: YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!   YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!! Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm

(elhamdülillahirrabilalemin.elhamdüllahi hakka hamdihi vessenehi vesseletü vesselemü ala hayra halgıhi Muhammedin ve ala alihi vesahbihi ecmain.)

kurbanlar öyle büyük bir kapıdayız ki rabbim öyle büyük bir kapıya bizleri layık gördü ki ALLAH ayırmasın inşcc.
bakın seydamın himmetine şimdi...
vakıfımıza toplantı için çağrıldık ve gittik inşcc.seydam hacdan döndü ve görebilmek daha nasip olmadı.hasretiyle yanıyoruz inşcc.vakıf başkanımız menzile gideceklerin ismini yazdı sırayla herkese sordu en son ne zaman gittiniz diye neredeyse 2 senedir gidemeyenler var. hayır dedi gideceksiniz.siz nasıl seviyorsunuz seydayı?
sıra bana geldi.sende gidiyorsun değil mi dedi?kanayan yarma tuz basarcasına... ben burda kalmak istemiyorum gitmek istiyorum diye ağlama başladım.kapan secdelere secdede ağla dedi.kapandım ağladım....ağladım. ama eşim sofi değil.iki tane çocuğum var ikisinide götürme şansım yok bıraksam evde bakacak kimse yok.çaresizlik içinde kıvranmaya devam ettim. akşam eve geldim vakıftan. oturdum rabıtaya. dedim ki içimden..."seydam...rabıta yapan bizim kapımızdadır. rabıta ve hatme yapan eli elimizdedir. rabıta hatme ve virdini çeken ali cebimizdedir buyuruyorsun. bende elimden geldiği kadarınca yapmaya çalışıyorum seydam. yalvarıyorum sana. bir çıkış yolu göster dayanamıyorum artık hasretine.Allah rızası için yardım et,himmet seydam.kurtar beni bu çaresizlkten dedim.sanki seydam hanisinden camisine giderken ayaklarına kapanmışcasına yalvardım babama...
akşam eşim işten geldi. sadat,arkadaşım ve eşi misafirliğe gönderdi.eşi eşimi alıp götürdü.hadi gezmeye gidelim dedi. nereye gidiyoruz derken vakıfa götürmüş sohbete. çok güzel bir şekilde dinlemiş.sonra gel tövbe al demişler.biraz daha gelip gideyim sohbete daha sonra alırım demiş. tabi gavsım bırakır mı hiç. almış tövbesini. eşim eve geldiğinde namaz kılıyordum. seccademi toplarken "hadi bana yardım et. artık karşında acemi bir sofi duruyor dedi."kendimden geçtim bi anda ayaklarına kapanıp ağladım.rabbim mübarek etsin dedim. sonra biraz muhabbet derken. menzile gitmek istediğini söyledi ama para yok dedi. seydam parayı da gönderdi elhamdülillah.ailece menzil yolcusuyuz inşcc.
işte kurbanlar. rabbim öyle büyük ki sadat öyle büyük ki, gavsım öyle büyük ki. rabbim bu kapıya nasip etti. hakkıyla kıymetini bilenlerden eylesin münkir eylemesin inşcc.

YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kerametli kapı
» BÜYÜKLERDEN BÜYÜK SÖZLER
» DAHA BÜYÜK KERÂMET Mİ OLUR?