http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Empty
MesajKonu: GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ   GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 6:05 pm

Gül Ahmedim

Yapa Yalnız Gecelerde
Anlamaz ki Beni Kimse.
Olacak Sensin Tek Çare
Dertlerime Gül Ahmedim

Gül Ahmedim Gül Ahmedim
Canda Canan Muhammed'im
Kurban Olsun Canım Tenim
Gözlerin'e Gül Ahmedim

İşte Şuram'daki Yaram
Ah Ne Yapsam Ne Yapsam
Senden Başka Yok'ki Saran
Kollarına Gül Ahmedim.

Gül Ahmedim Gül Ahmedim
Canda Canan Muhammed'im
Kurban Olsun Canım Tenim
Gözlerin'e Gül Ahmedim

Geldim Huzuruna Senin
İşte Sağında Ebubekir'in
Eridi, Bitti Ömerin
Yollarına Gül Ahmedim

Gül Ahmedim Gül Ahmedim
Canda Canan Muhammed'im
Kurban Olsun Canım Tenim
Gözlerin'e Gül Ahmedim
bilgi
Misafir

MesajKonu: sevgisiz_kral_21@hotmail.com   GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 8:57 pm

Allah Razı Olsun cc Allah Razı Olsun sofi Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol! bilmem güzelmi çirkinmi sizce güzelmi çirkinmi karar senin
tu?çenur
Misafir

MesajKonu: Geri: GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ   GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm

Çok güzel bir ilahi bu ilahiyi bana ilk olarak dershanede okumuşlardı sonra ben bu ilahiyi bulup din dersinde okudum herkes tarafından beğenildi sofi

GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MERHABA (İLAHİ)
» GÜL AHMEDİM GÜL AHMEDİM
» Grup Hacegan - Sultanım Seni