http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En son konular
» Esselamu Aleykum
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
BİR HADİS
NAMAZ VAKİTLERİ
0537 927 27 45

GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN

+2
abdulkadir
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Empty
MesajKonu: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 3:40 pm

Mürid ile mürşid arasındaki manevi bağ olan rabıta güçlü olursa neler olmuyor ki değil mi kurbanlar...

Bir tane sofi kardeşim bulundugu memleketden menzile gitmeye niyetleniyor ve kendi şahsi aracına binerek yolun edep ve adabına uygun olarak yola çıktı...

Sofinin aracı Kayseri de arıza yaptı gecenin saat 3 ü tamirci yok havada soguk ne kadar uğraştıysa da arabasını çalıştıramadı ve aşırı dercede üşüdü.İster istemez sofinin kalbi oynadı ve dedi ki Kurban ALLAH (cc) razı olsun nerde bu sofiler biz burda mahsur kaldık dedi ve sofi orada rabıtaya oturdu...

Yaklaşık 30 dk. sonra 20 ye yakın sofi başları önünde ve uykulu bir şekilde sofinin yanına geldiler ve sofiyi o gece misafir edip arabasını tamir ettirip yola çıkmasını sağladılar...

Yolda kalan sofi, Kayserili bir sofiye sordu:

Kurbanlar ALLAH (cc) razı olsun sizi gecenin bu saatinde yola düşürüp yanıma getiren nedir...

CEVAP:Kurban ALLAH razı olsun yatıyordum birden SEYYİD ABDÜLBAKİ HZ. (ks) geldi ne yatıyorsunuz kalkın ve şurdaki sofiye yardımcı olun diye emir buyurdu ve bizde hemen geldik dedi...

Selam ve dua ile...
abdulkadir

MesajKonu: Geri: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:20 pm

allahu ekber haktır ve gerçektir.
yeni kurban

MesajKonu: Geri: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 5:28 pm

SUBHANALLAH çok şaşırdım Allah (c.c)
yavuz

MesajKonu: Geri: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:05 pm

çok güzel kurban cc ayırmasın o yoldan bizi
femeimusulmane

femeimusulmane

MesajKonu: Geri: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:07 pm

Elhamdulillah!!
http://mdfemeimusulmane.forumers.ro
chilelisofi

MesajKonu: Geri: GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN   GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am

Bana dua edin kurbanim uzun zaman oldu ziyaret nasip olmuyor, yurt disinda yasiyorum sartlar geregi bir turlu gidemedim, dua edin su garip kardesinizede tez zamanda ziyaret nasip olsun. Allah hepinizden razi olsun Habibi Muhammed Mustafa (s.a.v) efendimizin ve siddiklarin hurmetine Gavsimin golgesini uzerinizden eksik eylemesin insAllah.

GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAKIN GAVS HZ.'LERİ NE DEMİŞ ?
» GAVS HZ.'LERİNİN SOHBETİ
» Gavs-i Sani Haz.lerinin Rüyasi