http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
http://www.ehliyol.tr.cx

Selamun Aleyküm. Sitemize Hoşgeldiniz...

Sitemizden Yararlanmak İçin Giriş Yapın veya Kayıt Olun...

Hayırlı Vakitler Geçirmeniz Dileğiyle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
    En son konular
    » Esselamu Aleykum
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2015 11:47 pm tarafından Dilzar-ı_Sofi

» Murat Belet - Matem Ayi Albümü
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 8:12 pm tarafından mihrimah

» GAVS HZ.'LERİNİ AĞLATAN HADİSE
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:20 pm tarafından kursi

» selamun aleykum
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 1:07 am tarafından Misafir

» babanın oğluna nasihati
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:12 am tarafından yoluna kurban

» YA RABBİ NE BÜYÜK BİR KAPI.SEN MÜNKİR EYLEME!!
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 2:28 pm tarafından edep ya hu

» ilahi istekleri buraya
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:27 pm tarafından sedat06

» Radyo Yayınımız Başlamıştır...
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:48 am tarafından seher demir

» DUANIZA İHTİYACIM VAR
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 4:00 pm tarafından mimar

» Gavs hz.lerinin Zikir Hakkindaki Bütün Sohbetleri
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:01 pm tarafından femeimusulmane

» ''UYY ULA BAHA SOFİLUK BULAŞMİŞ''
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:29 am tarafından chilelisofi

» GAVS HZ.'LERİNİN HİMMETİNE BAKIN
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:23 am tarafından chilelisofi

» GÜL AHMEDİM İLAHİ SÖZLERİ
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:09 pm tarafından Misafir

» kurban bayramı tebrik
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 1:34 pm tarafından yoluna kurban

» virdi uzun sürenlerin dikkatine
    Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:16 pm tarafından Halise

BİR DUA
    BİR HADİS
    NAMAZ VAKİTLERİ
    0537 927 27 45

Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf

YazarMesaj
    ravzam

Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Empty
    MesajKonu: Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf   Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 3:18 pm

[i][b][b]Hani anlatılır: Adamın bir tanesi Ölüm dÖŞeğinde iken "Demeti beş lira! Demeti beş lira!" diye sayıklayarak Ölmüş. Son nefesini niye böle vermiş? Eee adam Ömrünü pazarda "Demeti beş lira!" diye bağırarak geçirince, son nefesini de böle veriyor. Peki, böle demese miydi? Desin elbette, ama "" da desin, "Lâ ilâhe illallâh" da desin. BÖlece ağız zikre alışsın ki, son anda diline o gelsin. Zira Efendimiz "Yaşadığınız gibi Öleceksiniz." buyuruyor.
    Bu arada Şunu da belirtelim ki; zikrin pek çok çeşidi vardır. Zikir, u Teâlâ'yı sadece lisanla anmak değildir. Tüm uzuvlarımızı 'ın emir ve yasaklarına uygun Şekilde kullanmak da zikirdir. Zikrin iki kanadı olduğunu kabul edersek, bu kanatlardan biri 'ın emirlerine uymak, diğer kanat ise, haramlarından kaçmaktır. Lisanıyla 'ı zikredip, harama helâle dikkat etmeyen, insanların hakkına hukukuna tecavüz edip, haramlarla meşgul olan kimsenin, lisanı ile hâli tezat teşkil eder. Zira zikirden maksat, 'ı bilmek ve O'nun emirlerine tâbi olmaktır. Yoksa zikir, sadece tesbih dolaştırmak değildir

--------------------------------------------------------------------------------

BENİ KURANA MAHKUM KURAN'I BANA HAKİM KIL RABBİM!!!
    AMİN AMİN[/b][/b][/i]

Rabbim gafletin her türlüsünden muhaf
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Tükeniyorum Rabbim!!!